Reklama
Reklama

Ogromne kolejki do ZOO

fot. Przemek Kwiatkowski

Dobra pogoda zachęca poznaniaków do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wiele osób zdecydowało się na wizytę w Nowym ZOO.

Bramy poznańskiego ZOO po poluzowaniu obostrzeń w związku z pandemią zostały otwarte 19 czerwca. Nie zawsze jednak pogoda sprzyjała spacerom. Ten weekend pod tym względem jest wyjątkowy, co jak widać wykorzystują poznaniacy i turyści chcący odwiedzić poznańskie ZOO. Przed wejściem do ogrodu ustawiła się spora kolejka.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Przypominamy, że na terenie poznańskiego ZOO obowiązuje sporo nowych zasad, które dla bezpieczeństwa zwiedzających i pracowników wpisane zostały do regulaminu. Do ZOO można wejść bez ograniczeń, ale osoby dorosłe mogę wejść tylko w maseczkach i rękawiczkach. Bilety można kupić tylko online lub w biletomatech przed wejściem. Ogród Zoologiczny w Poznaniu zaopatrzył się też w płyn do dezynfekcji rąk. Dozowniki stanęły przy wejściu oraz w toaletach.

Osoby nie przestrzegające Regulaminu Zwiedzania Ogrodu Zoologicznego oraz ww. zaleceń będą proszone o opuszczenie terenu Zoo, bez możliwości ubiegania się o zwrot kosztów zakupu biletu - informowali w połowie czerwca przedstawiciele ZOO.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
6.82 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro